Menu
Sepetim
400 TL ve Üzeri Alışverişlerinizde Ücretsiz Kargo

Cif Krem Amonyak 750 Ml

Cif Krem Amonyak 750 Ml
Cif Krem Amonyak 750 Ml
98,67TL
Vergiler Hariç: 82,23TL
Saat 16:00'ya Kadar Aynı Gün Kargo
Mükemmel temizlik nasıl yapılır sorusunun cevabı, Cif Krem Amonyaklı’da saklı! Cif Krem Amonyaklı ile en zor kirleri %100 ortadan kaldırın ve %100 ışıltılı sonuçlarla güzel yüzeylere merhaba deyin! Cif Krem Amonyaklı, eşsiz temizlik gücü ve içerdiği milyonlarca mikropartikül ile en zor kirleri bile kolayca temizler. Tuvalet temizliğinde, banyo temizliğinde, mutfak temizliğinde veya fırın temizliğinde, yüzeylere zarar vermeden derinlemesine bir temizlik sunar.

• Temizlik ürünleri içerisinde uzmanlığı ile bilinen Cif krem ürünleri, süper yüzey temizleyiciliği sayesinde minimum çabayla maksimum temizlik sağlar.

• Cif Krem Amonyaklı, mükemmel yüzey temizleyiciliği ve krem partikülleri ile en zorlu kirleri bile %100 ortadan kaldırır, %100 ışıltılı temizlik verir.

• Parlaklık veren temizlik ürünleri denilince akla ilk gelen ürünlerden olan Cif Krem Amonyaklı ne işe yarar? Ocak ve fırın temizliğinde yanmış yağ ve yemek lekelerini çıkarır; tuvalet temizliğinde ise kireç kalıntıları ve banyo lekelerini ortadan kaldırır.

• Yüzeyleri çizmeden en iyi şekilde temizleyebilmenin yollarından biri de krem yüzey temizleyici kullanmaktır. Temizliğin kokusunu evinize taşıyan Cif Krem Amonyaklı, yüzeylere zarar vermeden derinlemesine temizler.

• Fırın temizliğinden banyo temizliğine, tuvalet temizliğinden mutfak temizliğine… Cif Krem Amonyaklı, emaye, plastik, seramik, porselen ve krom gibi farklı yüzeylerde güvenle kullanılabilir.
Etiketler: cif , krem , amonyak , 750
Whatsapp